Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd.

dobra jakość Automatyczna maszyna do pakowania w blister na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd.
Fabryka Hongwei Hongwei R&D i kierownicy produkcji Hongwei prezentuje na SinoPack 2018 Hongwei prezentuje na SinoPack 2019 Hongwei przedstawia automatyczną maszynę do pakowania w blister na SinoPack 2017 Hongwei na SinoPack 2017

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Hongwei
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 2000000-5000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 30% - 40%

Hongwei jest projektantem, niestandardowym producentem i globalnym dostawcą maszyny do pakowania blistrów i zgrzewarki wysokiej częstotliwości i odgrywa aktywną rolę w automatyce przemysłowej.

Firma rozpoczęła działalność od produkcji maszyny do pakowania szczoteczek do zębów z technologią łączenia folii z tworzywa sztucznego o wysokiej częstotliwości od 1998 roku. Pionowa synchroniczna maszyna do uszczelniania i cięcia z wysoką częstotliwością z tacami Dual Shuttle do pakowania blistrów na szczoteczki do zębów jest pierwszym produktem Hongwei. Nasza kompletna linia produktów obejmuje wszystkie typy zgrzewarek wysokiej częstotliwości, aby spełnić wymagania klienta dotyczące różnych zastosowań w ciągu ostatnich 21 lat.

Aby sprostać wyższym wymaganiom klientów, od 2008 roku opracowujemy automatyczną maszynę do pakowania blistrów i dostarczamy producentów z branży szczoteczki do zębów, zabawek, części samochodowych, naczyń kuchennych i zastawy stołowej, zastosowań domowych, okularów, kosmetyków, higieny, opieki zdrowotnej, sprzętu medycznego i innych, które potrzebują technologia termicznego formowania i uszczelniania tworzyw sztucznych.

Dalszy rozwój maszyn spawalniczych i uszczelniających wysokiej częstotliwości, mających zastosowanie do nadmuchiwanych produktów, namiotów, markiz i baldachimów, płaszczy przeciwdeszczowych i opakowań typu blister, sprawia, że ​​Hongwei jest znane w sektorach produkcyjnych zarówno w Chinach, jak i za granicą.

Staramy się badać i rozwijać technologię spawania wysokiej częstotliwości oraz zautomatyzowane urządzenia przemysłowe. Hongwei nie tylko spełnia kryteria krajowego zarządzania bezpieczeństwem produkcji dzięki niezawodnej jakości produktu i uzyskał certyfikat SGS jako „audytowanego dostawcy”, ale jest także właścicielem ponad 10 patentów.

Dzięki naszej powtarzalnej jakości produktu i uważnej obsłudze posprzedażowej Shantou Toothbrush Industrial Association zaakceptowało, że Hongwei ma jednego z członków.

Producenci z Chin i zagranicy są zawsze mile widziani w naszej firmie. Zaprojektowalibyśmy na zamówienie i budowaliśmy idealne maszyny zgodnie z Twoimi wymaganiami, warunkami produktu, aby zwiększyć Twoją produktywność i zmniejszyć koszty produkcyjne i stać się zwycięzcą na rynku światowym.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: David Zou

Tel: +86 136 7015 5495

Faks: 86-755-28994158

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)